Vítejte na www.JAWARENOVACE.cz
PROFESIONÁLNÍ RENOVACE A OPRAVY MOTOCYKLŮ
se zaměřením na značku JAWA,ČZ.OGAR,MANET

 Provádíme odborné montáže bezkontaktního zapalování Vape 6V a 12V české výroby do motocyklů JAWA, ČZ, STADION, JAWETA, PIONÝR.

Jelikož samozřejmě tyto báječné stroje sami používáme, doporučujeme montáž bezkontaktního zapalování pro zvýšení spolehlivosti vašich strojů a spoustu najetých kilometrů. Po namontování budete překvapeni výkonem a spolehlivostí a budete mít dostatek výkonu pro denní svícení, které dříve nebylo samozřejmostí. Další výhodou je, že pro nastartování nepotřebujete baterku, což uplatníte hlavně při startování po zimě.

Montáž provádíme samozřejmě s největším ohledem na originalitu motocyklu a tak na první pohled vůbec nepoznáte jakýkoliv rozdíl od originálu!!!!!!!!

    

  

Provádíme vylévání nádrží speciálním přípravkem na nádrže který je odolný proti pohonným hmotám a zabezpečuje nádrž proti reznutí a nebo dalšímu reznutí. Významně doporučujeme a sami přípravek používáme při každé renovaci.

Nově nachromovaná nádrž je velice náchylná k reznutí a pokud nechcete aby vám nádrž rezla zevnitř určitě doporučujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Další výhodou je že vám nepadají obvyklé kousky rezu do karburace a tak zabraňujete ucpávání trysek.

Tento přípravek umožnuje i zalepení menších direk v nádrži.Použít lze jak na staré tak nové nádrže.

 

    

 

Grafika, nastavení, úpravy © Radek Tupý - www.tupy-sazava.cz         Obsah, foto, video: Miloš Šturc & Zdeněk Šturc